ZÁJEZDY DO USA

Poznávací zájezdy do Spojených států jsou oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí objevovat fascinující kulturu, přírodu a historii této velké země. Od vysokých hor a národních parků až po největší města světa, USA nabízejí nekonečné množství atrakcí pro každého.

Na poznávacím zájezdu se můžete podívat na ikonická místa, jako jsou Grand Canyon, Niagara Falls nebo Hollywood, ale také navštívit o trochu méně známé, ale stejně krásné oblasti, jako jsou Národní parky Yellowstone nebo Great Smoky Mountains. V závislosti na vašich zájmech a preferencích si můžete naplánovat zájezd, který vám umožní ochutnat místní kuchyni, poznat místní kulturu a historii, nebo prostě si užívat nádhernou přírodu.

Poznávací zájezdy jsou ideální pro jednotlivce, páry i rodiny, kteří chtějí prozkoumat USA bez stresu z plánování a organizace. Cestovní kanceláře nabízejí širokou škálu balíčků, které zahrnují letenky, ubytování a program pro každý den. Zároveň můžete mít možnost se připojit k malé skupině stejně smýšlejících lidí a vytvořit nová přátelství.

Poznávací zájezdy do USA jsou skvělou příležitostí pro ty, kteří touží po dobrodružství, nových zážitcích a poznání této fascinující země.

ZÁPAD USA

Vše, co musíte zažít na západním pobřeží USA. Na více jak 3000 km zažijete pravou Ameriku. Nejprodávanější a nejoblíbenější zájezd.

Cena od 89.000 Kč

VÝCHOD USA

Největší atrakce východního pobřeží USA, při kterém projedete na 2000 km. Zájezd plný zážitků a dobrodružství, na která budete dlouho vzpomínat.

PRÉRIE A NÁRODNÍ PARKY USA

Cesta po národních parcích USA, historických indiánských táborech až do filmových zákoutí. Navštívíte národní park Glacier, dešťové pralesy i sopku svaté Heleny.

NEW YORK

To nejlepší z New Yorku. Poznejte jedno z nejatraktivnějších měst světa zblízka. Jedinečné zážitky v ulicích Manhattenu a dalších.