Zpáteční letenky do Baltimoru najdete nyní za 7403 Kč

Baltimore – to je domov Edgara Alana Poe, bohaté historie, živé kultury a je známé námořní tradicí. Zaleťte si tam ji vy se společností Play. Zpáteční letenky najdete již za 7 403 Kč. Letenky hledejte na září a říjen 2024. V ceně není žádné zavazadlo, ale dá se dokoupit již za 2 200 Kč, odbavené zavazadlo stojí potom 3 172 Kč.

 • Letenky již za 7 403 Kč
 • Ušetříte až 5 000 Kč
 • Zpáteční letenky hledejte na měsíce září a říjen 2024
 • Odlet z Prahy (Letiště Václava Havla Praha, PRG International Airport Václav Havel Prague)
 • Přílet do Baltimore (Mezinárodní letiště Baltimore/Washington Thurgood Marshall, BWI Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport)
 • Jedná se o let, kde je jedno mezipřistání
 • Délka letu: okolo 26 hodin
 • Letenky hledejte u letecké společnosti Play

Vybraný let 03. 10. 2024

Možnosti letu:

Rezervaci letenek můžete udělat na oficiálních stránkách: www.flyplay.com

Pokud chcete raději bukovat prostřednictvím českého vyhledávače, vyzkoušejte český vyhledávač Pelikan.

AKTUÁLNÍ CENY LETENKY

Co vidět v Baltimoru

 1. Inner Harbor: Tato ikonická oblast nabízí krásné výhledy na přístav, různé restaurace, obchody a významné atrakce jako Národní akvárium a muzeum USS Constellation.
 2. National Aquarium: Jedno z největších akvárií v USA, které nabízí rozmanité expozice mořských živočichů, včetně žraloků, delfínů a tropických ryb.
 3. Fort McHenry National Monument and Historic Shrine: Historická pevnost, kde byla během války v roce 1812 napsána „The Star-Spangled Banner“. Nabízí vzdělávací prohlídky a krásné výhledy na záliv.
 4. The Walters Art Museum: Muzeum s bohatou sbírkou umění od starověkého Egypta až po současnost, včetně vzácných obrazů, soch a dekorativních umění.
 5. American Visionary Art Museum: Muzeum věnované lidovému a outsiderovému umění, které vystavuje neobvyklé a inovativní práce od neškolených umělců.
 6. Oriole Park at Camden Yards: Moderní baseballový stadion, domov Baltimore Orioles, který je považován za jeden z nejlepších v Major League Baseball.
 7. Maryland Science Center: Centrum pro vědu a technologie, které nabízí interaktivní expozice, planetárium a IMAX kino.
 8. B&O Railroad Museum: Muzeum železniční historie se sbírkou historických lokomotiv a vagónů, které představuje význam Baltimore a Ohijské železnice.
 9. Fell’s Point: Historická čtvrť s dlážděnými ulicemi, plná butiků, restaurací a hospůdek, která je známá svou námořní historií.
 10. Edgar Allan Poe House and Museum: Dům, kde žil slavný spisovatel Edgar Allan Poe, nyní muzeum věnované jeho životu a dílu.

Užitečné odkazy

Bezvízový vstup ESTA je důležitým formulářem pro vstup do USA, nezapomeňte jej ještě před cestou vyplnit.

TIPCestovní pojištění do USA s limitem léčebných výloh až 500 milionů korun, úrazovým pojištěním až 1 milion korun, pojištěním odpovědnosti za škodu a storno pojištěním pro případ Covid-19 či jiných nečekaných událostí. Sjednáte online.

ZÍSKEJTE SLEVU 50 % na pojištění

Cestovatelka tělem i duší, milovnice hor a občasná spisovatelka. Vystudovala cestovní ruch a ekonomii. Pracuje v cestovní kanceláři a občas si přivydělává jako průvodce v zahraničí. Studium žurnalistiky jí minulo jen o vlásek, ale to jí nezastavilo v její cestě ke psaní. Začala se věnovat psaní o cestování, fejetonům a SEO textům. Ve volném čase hraje volejbal, jezdí na kole, sbírá vinyly a vymýšlí túry po kopcích.