Město měst, to je New York. Do něj se dá vracet stále a nikdy nemá člověk pocit, že už viděl všechno. Využijte akční zpáteční letenky a zaleťte si na další poutavý výlet do New Yorku. Letenky najdete již za 8 602 Kč. Akci můžete využít v měsících duben a květen. Levnější letenky oproti normálu najdete ale také od října do února roku 2025. V ceně letenky je příruční zavazadlo, za odbavené zavazadlo zaplatíte 3 551 Kč.

 • Letenky již za 8 602 Kč
 • Ušetříte až 1 500 Kč
 • Zpáteční letenky hledejte na měsíce duben a květen 2024
 • Odlet z Frankfurtu nad Mohanem (Letiště Frankfurt nad Mohanem, FRA Flughafen Frankfurt)
 • Přílet do New Yorku (Mezinárodní letiště Newark Liberty, EWR Newark Liberty International Airport)
 • Jedná se o lety s jedním přestupem na území Evropy
 • Délka letu: okolo 12 hodin
 • Letenky hledejte u letecké společnosti American Airlines a British Airways

V ceně letenky je příruční zavazadlo, za odbavené zavazadlo se platí příplatek 3 551 Kč

Vybraný let

Možnosti letu dne 11. 4. 2024:

Rezervaci letenek můžete provést na oficiálních stránkách: www.americanairlines.com a www.britishairways.com

Pokud máte radši českou rezervaci letenek, pak se podívejte na termíny přes český vyhledávač Pelikan.

AKTUÁLNÍ CENY LETENKY

Co vidět v dalšího New Yorku

Znáte New York Pass? To je 100 atrakcí za super cenu. New York Pass je vaše univerzální vstupenka na nejoblíbenější atrakce. Stačí zaplatit jednorázový poplatek, jehož cena závisí na počtu dní, po které chcete New York Pass využívat, a poté už si můžete jen užívat.

Pokud však chcete prozkoumávat New York po vlastní ose, tady máte pár tipů.

 1. High Line Park: Bývalá železniční trať proměněná na park ve výšce. Nabízí úžasný výhled na město a je ideální pro procházky.
 2. Brooklyn Bridge Park: Kromě slavného mostu si můžete vychutnat tento park s výhledem na Manhattan, sportovními hřišti a mnoha dalšími atrakcemi.
 3. Chelsea Market: Unikátní tržnice v bývalé továrně na sušení masa nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a zajímavých míst k objevování.
 4. Brooklyn Botanic Garden: Krásná botanická zahrada s rozmanitými druhy rostlin a květin. Ideální pro relaxaci a procházky.
 5. Metropolitan Museum of Art: Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku umění z celého světa, která zahrnuje starověké artefakty, moderní umění a mnoho dalšího.
 6. Central Park Conservatory Garden: Tichý a klidný koutek v Central Parku s nádhernými květinovými záhony a fontánami.
 7. The Cloisters: Muzeum umístěné v klidné části Fort Tryon Park, toto muzeum je specializované na středověké umění a architekturu.
 8. Greenwich Village: Procházka touto historickou čtvrtí vám umožní objevit bohémskou atmosféru, úzké uličky a mnoho zajímavých kaváren a obchodů.
 9. Chinatown a Little Italy: Prozkoumejte tyto kulturně bohaté čtvrti s autentickými restauracemi, tržnicemi a zajímavými obchody.
 10. Museum of the Moving Image: Nachází se v Queensu a zaměřuje se na historii filmu, televize a digitálních médií.

Užitečné odkazy

Nezapomeňte, že pro vstup do USA budete muset vyplnit před cestou formulář pro bezvízový vstup ESTA.

TIPCestovní pojištění do USA s limitem léčebných výloh až 500 milionů korun, úrazovým pojištěním až 1 milion korun, pojištěním odpovědnosti za škodu a storno pojištěním pro případ Covid-19 či jiných nečekaných událostí. Sjednáte online.

ZÍSKEJTE SLEVU 50 % na pojištění

Cestovatelka tělem i duší, milovnice hor a občasná spisovatelka. Vystudovala cestovní ruch a ekonomii. Pracuje v cestovní kanceláři a občas si přivydělává jako průvodce v zahraničí. Studium žurnalistiky jí minulo jen o vlásek, ale to jí nezastavilo v její cestě ke psaní. Začala se věnovat psaní o cestování, fejetonům a SEO textům. Ve volném čase hraje volejbal, jezdí na kole, sbírá vinyly a vymýšlí túry po kopcích.